Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

długoterminowy wynajem auta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Ciekawe strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniołek



Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 70

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 12:32    Temat postu: długoterminowy wynajem auta Odpowiedz z cytatem

Szukam auta dla siebie i zastanawiam się czy najem długoterminowy auta to dobry wybór. Póki co, to jak dla mnie to same plusy. Możecie mi coś w tym temacie poradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 12:32    Temat postu:

Powrót do góry
jorgenn



Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 98

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem samochodu, nawet długoterminowy to jednak spory koszt. Dlatego zakup auta (choćby w systemie ratalnym) lub leasing wydają mi się rozsądniejsze. Sam ku takiej inwestycji zmierzam. Przeglądałem wczoraj aktualną ofertę salonu Renault na stronie http://www.renault.dyszkiewicz.pl/samochody-osobowe.html i przyznam szczerze, że bardzo mile mnie zaskoczyła: nowe Clio całkowicie odmienione, Megane eleganckie jak nigdy wcześniej i nowocześnie wyposażone. Chyba umówię się na jazdę próbną "renówką", zwłaszcza że ceny też na dzień dzisiejszy są atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piter88



Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 150
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie na tej stronie https://bmwdirect.pl/model/x5,suv ofertę. Mają tam ciekawe modele aut i oczywiście konkretną ofertę. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć propozycję dopasowaną do naszych potrzeb. Wiadomo, że każdy ma inne wymagania i oczekiwania. Warto stawiać na komfortowe auta, którym szybko i bezpiecznie będziecie mogli dotrzeć do celu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria32



Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 15

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od indywidualny potrzeb. Czasami wynajem długoterminowy auta jest najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście nie można się na taki wynajem decydować w ciemno. Trzeba dowiedzieć się jak wygląda np. temat kaucji czy limitu kilometrów. Tutaj https://beep.rent/faq/ jest wypożyczalnia, która ma wszystko zebrane w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Śliwa23



Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 96

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyś szukał jakiś dobrych samochodów dostawczych do wypożyczenia to sprawdź sobie tą stronkę https://www.kangoor.pl/. Tam są fajne dostawczaki, zadbane i przyjemnie się nimi jeździ, cenowo wygląda to również ciekawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwitnacamaja



Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 11

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popularny jest również wynajem krótkoterminowy, samochodów premium, czytałem kilka artykułów, w których Rafał Grzebin - https://autokult.pl/42547,rynek-premium-wypozyczalni-samochodow-w-polsce?fbclid=IwAR3D36N26KgfdGk1dhH-yDynaCzhM-to-UtzgzxtmhdLA6DtKirDMBGD9Iw potwierdza że tego typu biznes ma przed sobą bardzo obiecującą przyszłość. Auta luksusowe wykorzystywane są dziś często jako sposób doświadczenia czegoś nowego w świecie motoryzacji, za dość niską opłatę, możemy wynająć takie auto na dobę, dwie albo tydzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emily



Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś długoterminowy wynajem nie interesuję. Posiadam własny samochód i przynajmniej mogę w niego inwestować i mi nie szkoda. W sumie i tak wszelkie innowacje wprowadza mechanik, w którym naprawiam i serwisuje moje autko. Serwis Ferrari Poznań to specjaliście w swojej dziedzinie, nie powiem. Z autem nic się nie dzieje, a usterki przytrafiają się sporadycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amika



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 229

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcielibyście skorzystać z usługi auto detailingowej, to koniecznie zajrzyjcie pod ten link https://automotocamp.pl/czym-jest-auto-detailing-i-dlaczego-warto-skorzystac-z-tej-uslugi/ . W mojej ocenie warto skorzystać z oferty tego bloga, ponieważ posiadają sporo ciekawych informacji, które są przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plenka



Dołączył: 20 Mar 2022
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz takiego rozwiązania to odezwij się do Wypożyczalnia samochodów Kraków i będziesz mieć auto jakie tylko chcesz. Znam kilka osób co właśnie tak robią i są zadowolone i nie narzekają na drogie paliwo jak Ci co mają samochody na stałe Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
argox



Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 582

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro znacie się na takich sprawach to na pewno wiecie gdzie jest sprawdzona wycena aut warszawa to duże miasto, a ja chcę sprzedać swój samochód za dobre pieniądze. Najpierw muszę znać jego realną wartość na obecne czasy. Do kogo najlepiej się zgłosić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokos



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 259

PostWysłany: Nie Mar 26, 2023 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam, to bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o Leasing samochodu posiada między innymi ta firma simplycar4you.pl . Jeżeli wcześniej o nich nie słyszeliście, to myślę że warto się do nich zgłosić. Myślę że z pomocą uda wam się znaleźć najciekawsze rozwiązanie do waszej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol5544



Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 874

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wynająłem bardzo dobry samochód z http://www.w-car.net . Dla mnie naprawdę bardzo ważne było to , że wynająć samochód można bez kaucji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mulan4



Dołączył: 28 Wrz 2022
Posty: 352

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2024 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie chcąc ograniczyć koszty to można zdecydować się na wynajem. Dodatkowosuv który mało pali może być dobrym wyborem dla rodzin potrzebujących przestronnego pojazdu, który jednocześnie jest ekonomiczny w eksploatacji. Ogólnie jak dobrze wybierze się pojazd oraz rodzaj finansowania to można być zaskoczonym ciekawymi opcjami do wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 30, 2024 13:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Ciekawe strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Czerwona Woda  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group