Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własna firma - porady

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Na luzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malpek



Dołączył: 26 Paź 2023
Posty: 97

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2024 18:30    Temat postu: Własna firma - porady Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie poszukiwań firmy, która mogłaby mi pomóc w wycenie przedsiębiorstw i aktywów niematerialnych. Zwróciłem uwagę na firmę https://www.mddp.pl/wyceny-przedsiebiorstw-i-aktywow-niematerialnych/ i chciałbym poznać Wasze opinie na temat ich usług w tym obszarze. Czy ktoś miał już okazję korzystać z ich usług w zakresie wyceny przedsiębiorstw i aktywów niematerialnych? Jakie były Wasze doświadczenia? Czy możecie polecić tę firmę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 29, 2024 18:30    Temat postu:

Powrót do góry
argox



Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 580

PostWysłany: Sob Maj 04, 2024 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w firmie niestety ostatnio odkryłem, że wspólnik mnie oszukuje i zastanawiam się czy prywatny detektyw potrafiłby udowodnić winę? Myślicie, że warto skorzystać z takich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek



Dołączył: 26 Paź 2023
Posty: 97

PostWysłany: Nie Maj 05, 2024 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś chciałbym podzielić się z Wami artykułem, który przeczytałem na stronie https://www.strzelce360.pl/artykul/7263,jak-wspolna-przerwa-na-kawe-przeklada-sie-na-atmosfere-w-biurze Artykuł ten analizuje, w jaki sposób wspólna przerwa na kawę może wpłynąć na atmosferę w biurze i relacje między współpracownikami. Ciekawi mnie Wasz punkt widzenia na ten temat. Czy uważacie, że przerwy na kawę z kolegami z pracy mogą poprawić ogólną atmosferę w biurze? A może macie inne sposoby na budowanie pozytywnych relacji w miejscu pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek



Dołączył: 26 Paź 2023
Posty: 97

PostWysłany: Nie Maj 12, 2024 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim! Nasza firma poszukuje solidnej firmy, która zajmuje się bezpiecznym niszczeniem nośników informacji. Zastanawiamy się nad skorzystaniem z usług firmy https://esbud.pl/oferta/niszczenie-nosnikow-informacji/, ale chcielibyśmy poznać opinie innych osób na ich temat. Czy ktoś miał z nimi doświadczenia lub może polecić inną godną uwagi firmę w tej dziedzinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek



Dołączył: 26 Paź 2023
Posty: 97

PostWysłany: Czw Maj 16, 2024 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Chciałam się podzielić z Wami ciekawym artykułem, który znalazłam na stronie https://www.naszraciborz.pl/site/art/7-strony-partnerskie/56-sponsorowane/107809-nowoczesne-funkcje-i-rozwiazania-w-vdr. Artykuł opowiada o nowoczesnych funkcjach i rozwiązaniach wirtualnych pokojów danych (VDR). To naprawdę fascynujące, jak technologia ewoluuje i oferuje coraz bardziej zaawansowane narzędzia dla biznesu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zachęcam do przeczytania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 16, 2024 20:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Na luzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Czerwona Woda  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group