Wysłany: Pon Cze 30, 2025 18:40 Temat postu: Miód z rokitnikiem
Hej, ostatnio złapałem przeziębienie i brat dał mi miód z rokitnikiem. Znalazłem ten sam na https://www.miodysuszka.pl/sklep/miodziki/miod-z-rokitnikiem-40g/ i zastanawiam się, czy to naprawdę pomaga na odporność, czy to tylko chwyt marketingowy? Ktoś korzystał i może napisać, jak to działa?
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach