Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent dla koleżanki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Plotki, sprawy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniołek

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 21:24    Temat postu: prezent dla koleżanki Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiałam jaki prezent na święta zrobić koleżance. W sumie to Blanka Lipińska książki jakie napisała, to jest to co ona lubi. Myślę że zajrzę na https://livro.pl/blog/blanka-lipinska-ksiazki-ktore-sa-naszpikowane-akcja i coś dla niej ciekawego wybiorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 15, 2020 21:24    Temat postu:

Powrót do góry
mistrz

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej postawiłbym na jakieś kosmetyki, może do makijażu? Nie wiem, co lubi twoja koleżanka, ale moja dziewczyna po prostu uwielbia make-up. Przy każdej okazji, kupuję jej coś do makijażu. Zawsze sobie wybiera, co chcę i ja po prostu zamawiam. Wszyscy są zadowoleni, a to w końcu najważniejsze. Ja zawsze kupuję w https://www.ezebra.pl/ tej drogerii internetowej. Tam zawsze mogę znaleźć, to co wybierze sobie moja ukochana, a często ma nietypowe zachcianki. Może też tam znajdziesz coś odpowiedniego dla przyjaciółki.
Powrót do góry
monicca

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to bliska Ci osoba zrób wyjątkowy album z waszymi zdjęciami Smile
Powrót do góry
bialyogien

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast tradycyjnej książki warto na taki prezent podarować audiobooka? Uważam, że to jest całkiem niezły pomysł, dzięki temu każdą pozycję będzie mogła przyswoić w krótkim czasie. Może go słuchać np. w drodze do pracy, w samochodzie itd. Ja sama jestem w trakcie słuchania Enchiridion. To jeden z moich pierwszych audiobooków i jest świetny!
Powrót do góry
wojciech3332

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moją koleżankę bardzo lubię i podjąłem decyzje że kupię jej kwiaty z Poczta barlinek , boleslawiec , Kwiatowa Kwiaty deblin , Kwiatowa oswiecim poczta i minsk-mazowiecki Poczta z kwiatami . Moja koleżanka na pewno z tych kwiatów będzie bardzo zadowolona. Warto swoim kobietom kupować ładne kwiaty.
Powrót do góry
samanta98

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kupić swojej kumpeli taki produkt Burnbooster

Czytałam dużo opinii na jego temat i postanowiłam go kupić. Jest to naprawdę konkretny spalacz tłuszczu. Poczekajmy aż otworzą siłownie po pandemii i wtedy jakie będa efekty przy normalnym treningu. Na razie ćwiczę w domu, jednak czuć moc Smile
Powrót do góry
mirabela

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka też niedługo obchodzi urodziny i zaprosiła mnie na imprezę. Chyba najlepsza będzie dla niej Oliwa magnezowa , bo bardzo lubi dostawać kosmetyki. Jednak ten produkt nie jest taki zwykły, ponieważ przeznaczony jest dla osób, które regularnie trenują lub fizycznie pracują. Oliwa wchłania się wraz z magnezem przez skórę i regeneruje obolałe miejsca.
Powrót do góry
Hanusza

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dostałam od koleżanki bardzo ładny zestaw dwóch palet, trafiła w moje kolorki więc prezent udany, nawet sobie potem dokupowałam u nich tę samą bo kot mi zrzucił i sie pobiła Sad Ogólnie wychodzę z założenia, że warto zawsze się zapytać co chce ta druga osoba, wtedy mamy 100% pewności, że będzie zadowlona. Patrząc po swoim doświadczeniu niespodzianki nie są zawsze w pełni trafione. Osobiście nie lubie wydawac na coś pieniędzy co nie będzie potem w użytku.
Powrót do góry
sokla

PostWysłany: Sob Lip 03, 2021 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie biżuteria jest uniwersalnym prezentem szczególnie dla kobiet. Sama swojej Mamie na urodziny kupiłam naszyjnik ze stali chirurgicznej w sklepie https://elori.pl/ i był to strzał w dziesiątkę. Mamie jest ciężko coś dobrać bo ma alergię na większość metali, a stal nie uczula, więc super zakup. Dodatkowym atutem tej biżuterii jest cena, więc jak ktoś nie lubi zbyt dużo wydawać na prezenty to polecam.
Powrót do góry
kokos

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile))))))))))

Ostatnio zmieniony przez kokos dnia Sob Paź 23, 2021 14:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Więcek22

PostWysłany: Pią Lip 23, 2021 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja potrzebuję zrobić komuś prezent to wybieram się tutaj https://gdpoland.pl/ i problem się rozwiązuje bo mam 6 hal z wszystkim. Jest elektronika, narzędzia, zabawki, biżuteria, kosmetyki i można wymieniać tak bez końca. Masz możliwość to się tam przejedź i przekonaj osobiście.
Powrót do góry
dziarka

PostWysłany: Sob Sie 14, 2021 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesloi chodzi o prezenty, to ja zazwyczaj kupuje cos z kosmetykow:) bielenda ma taki wybor, ze zawsze cos fajnego mozna zamowic
Powrót do góry
amika

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to bardzo dużo książek kupuje pod tym linkiem https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki-dla-niej W mojej ocenie mają naprawdę wiele świetnych pozycji książkowych w dobrych cenach. Z tego co widziałam, to znajdziecie tam również podręczniki czy zabawki.
Powrót do góry
Uleńka22

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżance możesz podarować coś niedrogiego ale z klasą i że bransoletki na wstążce z oferty sklepu Lilou spełnią tą rolę idealnie. Mają ogromny wybór i niskie ceny a oprócz biżuterii masz też dodatki w postaci torebek.
Powrót do góry
kokos

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za pomysły
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 29, 2022 20:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Plotki, sprawy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: