Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ubezpieczenie przy leasingu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Podolanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mistrz



Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 15:24    Temat postu: ubezpieczenie przy leasingu? Odpowiedz z cytatem

Niedługo kupuję nowy samochód, to znaczy biorę go w leasingu i zastanawiam się nad ubezpieczeniem od utraty wartości samochodu w przypadku kradzieży lub skasowania, szkody całkowitej. Co myślicie? Czytam na tej stronie https://www.scmultirent.pl/uslugi/ubezpieczenia/ubezpieczenie-gap że warto coś takiego dokupić, bo nie wychodzi drogo, a potrafi uratować tyłek. Nie spieszy się, bo chyba od zarejestrowania auta do końca możliwości jego kupna może minąć nawet 5 czy 6 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 26, 2020 15:24    Temat postu:

Powrót do góry
kokos



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 259

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje was to ile będzie kosztowało was ubezpieczenie samochodu, to możecie to bezproblemowo i szybko obliczyć na stronie internetowej pod tym linkiem: https://superpolisa.pl/partner/uniqa/ . Tak się składa, że korzystam z usług firmy ubezpieczeniowej Uniqa. Byłem po prostu ciekaw, ile wyniesie mnie przyszła składka i czy mogą uzyskać ją taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil2112ss



Dołączył: 20 Paź 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto mieć bardzo dobre ubezpieczenie. Chyba każdy bardzo dobrze o tym wie.
_______________________________________________
skup domów za gotówkę Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
argox



Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 582

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako profesjonalny agent ubezpieczeniowy, na co dzień starasz się osiągać jak najwyższe wyniki sprzedażowe. Oprócz poszukiwania nowych klientów, warto znaleźć czas na dalsze rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami. Nieodłączną częścią tego procesu jest cross-selling. Jeśli włożysz odrobinę wysiłku w pielęgnowanie swoich obecnych klientów, będą oni kupować więcej Twoich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokla



Dołączył: 18 Maj 2019
Posty: 188

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja mam samochód w kredycie na firmę i normalnie sam sobie szukałem najlepszego ubezpieczenia. Zdecydowałem się po przeczytaniu tego artykułu https://joemonster.org/art/62831/Czy_oplaca_sie_zakup_ubezpieczenia_AC, że wykupię też AC. Początkowo było mi szkoda, bo to jednak nieco droższa polisa, ale ilość opcji, którą zawiera i zabezpieczeń mnie przekonała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalinina



Dołączył: 03 Mar 2022
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wybrałabym autocasco. Możesz sobie nawet przeczytać na portalu https://www.zarobko.pl/uszkodzony-silnik-a-odszkodowanie-z-ac/, że autocasco upoważnia Cię do uzyskania odszkodowania za uszkodzony silnik nie z naszej winy. Jakbyś nie posiadał autocasco, to w takim momencie musisz wszystko pokryć z własnej kieszeni - to są właśnie zalety tego ubezpieczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 03, 2022 18:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Podolanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka Odpowiedź
Użytkownik:


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Czerwona Woda  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group