Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobry sprzęt medyczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Plotki, sprawy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abstrakcja



Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 40

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 12:32    Temat postu: dobry sprzęt medyczny Odpowiedz z cytatem

szukam producenta dobrego sprzętu medycznego do wyposażenia sal chorych, bloków operacyjnych itd. Podacie jakieś namiary?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 24, 2022 12:32    Temat postu:

Powrót do góry
rozsądna



Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 35

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle ze zainteresują cię informacje o firmie Inmed - zobacz tu https://www.inmed.pl/o-firmie/o-inmed/ To firma z długoletnim doświadczeniem. Zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie konstruowania i projektów medycznych. Ich oferta jest bardzo duża. Warto się z tymi propozycjami zapoznać - patrz też w zakładki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
argox



Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 566

PostWysłany: Czw Lip 07, 2022 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam wiele sklepów medycznych, ale jak czytam artykuły w stylu https://www.ptgo.org.pl/dlaczego-nalezy-nosic-czepki-chirurgiczne-jednorazowe/ wychodzi na to, że faktycznie należy nosić jednorazowe czepki chirurgiczne. Jeśli jesteście zainteresowani dlaczego to na tej stronie znajdziecie wiecej informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia91



Dołączył: 16 Lis 2022
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wieloletnim klientem firmy anchemplus.pl i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z ich szerokiego asortymentu sprzętu medycznego, który oferują. Mają wszystko, czego potrzebujesz do swojego gabinetu medycznego, od sprzętu diagnostycznego, przez akcesoria, po sprzęt rehabilitacyjny i wiele innych. Mają także profesjonalną i pomocną obsługę klienta, która jest gotowa pomóc Ci w każdej sprawie. Mają również przystępne ceny, co czyni je jedną z najlepszych firm w branży. Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto szuka profesjonalnego sprzętu medycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mulan



Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 94

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Z doświadczenia wiem, że warto zainwestować z urządzenia dobrej jakości. To komfort waszej pracy i prawidłowa diagnoza, która jest niezbędna do dalszego leczenia. Mój nowy biometr zamawiałam w MDT https://www.mdt.pl/kategoria/urzadzenia-okulistyczne/biometry-optyczne/. Możecie sprawdzić ich ofertę za pośrednictwem strony internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 31, 2023 13:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Plotki, sprawy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Czerwona Woda  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group