JerzyBrzeczek1233
Dołączył: 17 Sty 2022 Posty: 828
|
Wysłany: Nie Paź 27, 2024 16:50 Temat postu: Jakie macie zdanie na temat wirtualnego biura w Nobel Tower |
|
|
| Cześć, zastanawiam się nad wynajęciem wirtualnego biura zamiast całego biura. Widziałem, że Nobel Tower ma w swojej ofercie coś takiego. Na stronie https://www.nobeltower.pl/ znalazłem i widziałem kilka opcji, ale jak to wygląda w praktyce? Ktoś korzystał i wie, czy warto? Będę wdzięczny za wasze opinie o tym miejscu. |
|