Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Transport pianin w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Parafia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyBrzeczek1233



Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 828

PostWysłany: Wto Lut 18, 2025 21:26    Temat postu: Transport pianin w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Cześć, słuchajcie, mam problem. Dostałem w spadku po dziadku stare pianino, no i super, ale ono stoi w jego mieszkaniu na trzecim piętrze bez windy… Sam tego nie ogarnę, a ekipa od mebli odmówiła, że niby za ciężkie. Ktoś korzystał z usług https://fast-move.pl/transport-pianin-warszawa/? Bo nie chcę, żeby mi rozwalili to pianino, a już raz się przejechałem na „fachowcach”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 18, 2025 21:26    Temat postu:

Powrót do góry
mulan4



Dołączył: 28 Wrz 2022
Posty: 539

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2026 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rozmawiałam z kumplem, który też ma stare pianino po dziadku. I on miał ten sam problem z transportem. Wiesz, to nie jest prosta sprawa, bo to ciężkie i delikatne. W końcu skorzystał z jakiejś ekipy, która specjalizuje się w takich rzeczach i był mega zadowolony z efektów. Swoją drogą, nie pomyślałam, że są firmy, które zajmują się transportem instrumentów. To też może być fajny sposób, żeby nie stresować się o uszkodzenia. A tak w ogóle, jeśli myślisz o nauce gry na pianinie, to znalazłam super info. Możesz zerknąć na nauka gry na pianinie bydgoszcz i zobaczyć, co mają do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 20, 2026 12:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Parafia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Czerwona Woda  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group