Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Adwokat od spraw karnych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> OSP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyBrzeczek1233



Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 828

PostWysłany: Pon Mar 03, 2025 20:25    Temat postu: Adwokat od spraw karnych Odpowiedz z cytatem

Hej, mam duży problem i nie wiem, co robić. Mój brat został niesłusznie oskarżony o kradzież, a dowody są bardzo naciągane. Policja twierdzi, że „sprawa jest jasna”, ale znam brata i wiem, że nie zrobił tego, o co go oskarżają. Potrzebujemy dobrego adwokata, który potrafi skutecznie walczyć w sądzie. Trafiłem na https://kancelariadwokacka.pl/prawo-karne/ i zastanawiam się, czy warto się do nich zgłosić. Ktoś miał do czynienia z tą kancelarią? Są skuteczni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 03, 2025 20:25    Temat postu:

Powrót do góry
pietruszka



Dołączył: 18 Gru 2021
Posty: 157

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2025 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie raz słyszałem historie ludzi, którzy mieli problemy z pracodawcą w Niemczech i kompletnie nie wiedzieli, co robić. Na https://aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ znajdziesz konkretne wsparcie, jakie daje Polski Adwokat Niemcy w takich sytuacjach. Taka pomoc jest bezcenna, bo prawo pracy w Niemczech różni się od tego w Polsce. Dzięki temu masz pewność, że ktoś pilnuje twoich praw i interesów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krosia



Dołączył: 25 Kwi 2026
Posty: 3

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2026 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym karnistą jest mecenas Mariusz Olężałek, ma Kancelarię w Warszawie i w Łodzi. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krosia



Dołączył: 25 Kwi 2026
Posty: 3

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2026 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym karnistą jest mecenas Mariusz Olężałek, ma Kancelarię w Warszawie i w Łodzi. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krosia



Dołączył: 25 Kwi 2026
Posty: 3

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2026 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym karnistą jest mecenas Mariusz Olężałek, ma Kancelarię w Warszawie i w Łodzi. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 25, 2026 21:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> OSP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Czerwona Woda  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group