Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 09:40 Temat postu: No witam witam
No witam witam serdecznie z tej strony Mateusz, ale znajomi wołają na mnie Tuńczyk. Ogólnie to chciałbym się przeprowadzić do Czerwonej Wody do mojej cioci, dlatego tu się rejestruję. Ponoć czerwona woda służy tuńczykom Bęc, pozdrawiam.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach