administrator
Dołączył: 05 Sty 2008 Posty: 34
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 15:19 Temat postu: Ogólne uwagi do moderatorów |
|
|
Moderator – to osoba opiekująca się i nadzorująca dany dział (wątek) na forum.
Uprawnienia moderatora: możliwość: edycji, zmiany postu, lub jego usunięcia.
Przy wszystkich postach w prawym górnym rogu pojawiają się nowe przyciski funkcyjne:
- Zmiana
- Usuń
Przycisk „Zmiana” umożliwia edycję i poprawę danego postu.
Ponieważ moderator ma w zasadzie „nieograniczoną władzę” w danych wątkach forum, musimy wprowadzić kilka podstawowych zasad.
Ogólne uwagi do moderatorów:
- Z reguły pozostawiamy posty bez zmian
- Zmiana lub usuniecie postu może nastąpić tylko w uzasadnionych przypadkach i w ostateczności, zwłaszcza, gdy nie spełniają warunków regulaminu.
- Moderatorzy opiekują się danym działem (wątkiem forum) poprawiając ewentualne błędy merytoryczne, czy ortograficzne.
- Administrator z reguły nie ingeruje w pracę moderatora. |
|