| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
junior
Dołączył: 19 Sty 2008 Posty: 11 Skąd: Czerwona Woda
|
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 14:43 Temat postu: Muzyka |
|
|
Witam!
Niedawno ukazała sie nowa płyta O.S.T.R."Ja tu tylko sprzątam"
wydana na 2 CD
1 CD to piosenki
2 CD to wersja instrumentalna
płyta utrzyma jest w klimacie Jazz'owym polecam
jeżeli chcecie napiszcie o waszych ulubiony wykonawcach oraz o nowych ciekawych płytach pozdrawiam  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 14:43 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
burza
Dołączył: 20 Kwi 2008 Posty: 7
|
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 21:26 Temat postu: ostr |
|
|
| płytka ostrego zaj.....a! również polecam |
|
| Powrót do góry |
|
 |
hiczklif
Dołączył: 23 Sty 2008 Posty: 71
|
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 19:06 Temat postu: |
|
|
| z ciekawych ostatnio wydanych albumów to T. Love- I Hate Rock 'n' Roll (2006) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Cichy
Dołączył: 31 Mar 2008 Posty: 13
|
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 17:10 Temat postu: |
|
|
Ja tam bardziej wole czarne rytmy ale czasem też lubie posluchac czegos innego dla odmiany; chociażby bluesa jazzu czy nawet zwykłego popu:)
Oczywiscie są gusta i guściki. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kiler9191
Dołączył: 19 Sty 2008 Posty: 8
|
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 13:08 Temat postu: |
|
|
Don Guralesko "El Polako" i Armin van Buuren "Imagine" to moje wakacyjne hobby  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kasia85
Dołączył: 20 Sty 2008 Posty: 64 Skąd: Czerwona Woda
|
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 03:05 Temat postu: |
|
|
| p gustach i guscikach lepiej nie syskutowac ale widze ze dzieciaki na muzyce sie kompletnie nie znaja...to co pusci VIVa jest na czasie i najlepsze, a od tego po prostu uszy wiedna...wspolczesna muzyka jest kompletna zapadnia a nie wiem czym ta "mlodziez" sie podnieca....niech mi ktos poda chociaz jeden przyklad muzyki wspolczesnej od ktorej kolana sie uginaja to uchyle czola.... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kiler9191
Dołączył: 19 Sty 2008 Posty: 8
|
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 14:01 Temat postu: |
|
|
kazdy woli co innego, Ty wolisz sobie jakies stare kawalki, muzyke powazna czy cos tam a mlodziez woli wspolczesna "z VIVY" przy ktorej mozna sie dobrze pobawic wiec sie nie czepiaj  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kasia85
Dołączył: 20 Sty 2008 Posty: 64 Skąd: Czerwona Woda
|
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 04:06 Temat postu: |
|
|
| sory ale do mlodziezy ja tez jeszcze naleze,,i sie nie czepiam , tylko chodzi mi o to ze wspolczesnie kompletnie muzyka sie zapadla,,,nie tak dawno tez lubilam posluchac dance,,nawet hip hopu,,,teraz to sa tylko przerobki dobrych starych przebojow,,,,a nawet tego niektorzy nie wiedza, juz nawet do tyego sie posuwaja ze plagiatuja a nie potrafia sami czegos nowego wymyslec,,,,to jest dla mnie kompletne dno.... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kiler9191
Dołączył: 19 Sty 2008 Posty: 8
|
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 11:30 Temat postu: |
|
|
| jesli chodzi o hip-hop to nikt od siebie nie kopiuje, caly czas powstaja nowe kawalki, z tymi przerobkami to masz racje ze duzo ich, ale tez artysci robia calkiem nowa muzyke ktorej jeszcze nie bylo |
|
| Powrót do góry |
|
 |
baloba15
Dołączył: 15 Sty 2008 Posty: 51 Skąd: czerwona woda
|
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 11:03 Temat postu: Eric Clapton:) |
|
|
| Eric Clapton:) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Cichy
Dołączył: 31 Mar 2008 Posty: 13
|
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 20:24 Temat postu: |
|
|
| Kasia85 napisał: | | ...chodzi mi o to ze wspolczesnie kompletnie muzyka sie zapadla,,,nie tak dawno tez lubilam posluchac dance,,nawet hip hopu,,,teraz to sa tylko przerobki dobrych starych przebojow,,,,a nawet tego niektorzy nie wiedza, juz nawet do tyego sie posuwaja ze plagiatuja a nie potrafia sami czegos nowego wymyslec... |
Skoro tak uważasz to poczytaj trochę newsów w sieci o raperze Kanye West...więcej info w sieci;] |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Cichy
Dołączył: 31 Mar 2008 Posty: 13
|
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 20:26 Temat postu: |
|
|
| Kiler9191 napisał: | | ...ale tez artysci robia calkiem nowa muzyke ktorej jeszcze nie bylo |
To podaj jakiś nowy rodzaj muzyki ale nie wchodząc na wikipedie  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
rafalsky
Dołączył: 03 Lip 2018 Posty: 20
|
Wysłany: Nie Lut 03, 2019 15:52 Temat postu: |
|
|
| Muzyka jest fajna, a ja do fajne muzyki lubię też dobrze tańczyć. Zawsze chciałam nauczyć się tańczyć tango. Widziałam ciekawe propozycje na https://k-polanski.com/kurs-tanga-argentynskiego . Mają tam wiele ciekawych kursów, może by się takie coś sprawdziło , tylko nie wiem czy tak szybko nauczę się tego tańczyć. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wicher
Dołączył: 27 Mar 2018 Posty: 41
|
Wysłany: Sro Kwi 03, 2019 16:28 Temat postu: |
|
|
Uwielbiam słuchać muzyki!
___
styl athleisure |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kamilamachunik
Dołączył: 14 Kwi 2020 Posty: 6
|
Wysłany: Wto Kwi 14, 2020 12:13 Temat postu: |
|
|
Przy muzyce najlepiej się skupiam i działam. Słuchanie muzyki uprzyjemniło mi ostatnią podróż busem do Anglii bez muzyki zanudziłabym się na śmierć |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Kwi 14, 2020 12:13 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|