Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Muzyka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Wasze Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
junior



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Czerwona Woda

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 14:43    Temat postu: Muzyka Odpowiedz z cytatem

Witam! Very Happy
Niedawno ukazała sie nowa płyta O.S.T.R."Ja tu tylko sprzątam"
wydana na 2 CD
Arrow 1 CD to piosenki
Arrow 2 CD to wersja instrumentalna

płyta utrzyma jest w klimacie Jazz'owym polecam Cool


jeżeli chcecie napiszcie o waszych ulubiony wykonawcach oraz o nowych ciekawych płytach pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 23, 2008 14:43    Temat postu:

Powrót do góry
burza



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 7

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 21:26    Temat postu: ostr Odpowiedz z cytatem

płytka ostrego zaj.....a! również polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiczklif



Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 71

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z ciekawych ostatnio wydanych albumów to T. Love- I Hate Rock 'n' Roll (2006)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cichy



Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 13

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bardziej wole czarne rytmy Wink ale czasem też lubie posluchac czegos innego dla odmiany; chociażby bluesa jazzu czy nawet zwykłego popu:)
Oczywiscie są gusta i guściki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiler9191



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 8

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don Guralesko "El Polako" i Armin van Buuren "Imagine" to moje wakacyjne hobby Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia85



Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 64
Skąd: Czerwona Woda

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 03:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p gustach i guscikach lepiej nie syskutowac ale widze ze dzieciaki na muzyce sie kompletnie nie znaja...to co pusci VIVa jest na czasie i najlepsze, a od tego po prostu uszy wiedna...wspolczesna muzyka jest kompletna zapadnia a nie wiem czym ta "mlodziez" sie podnieca....niech mi ktos poda chociaz jeden przyklad muzyki wspolczesnej od ktorej kolana sie uginaja to uchyle czola....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiler9191



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 8

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy woli co innego, Ty wolisz sobie jakies stare kawalki, muzyke powazna czy cos tam a mlodziez woli wspolczesna "z VIVY" przy ktorej mozna sie dobrze pobawic wiec sie nie czepiaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia85



Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 64
Skąd: Czerwona Woda

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 04:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory ale do mlodziezy ja tez jeszcze naleze,,i sie nie czepiam , tylko chodzi mi o to ze wspolczesnie kompletnie muzyka sie zapadla,,,nie tak dawno tez lubilam posluchac dance,,nawet hip hopu,,,teraz to sa tylko przerobki dobrych starych przebojow,,,,a nawet tego niektorzy nie wiedza, juz nawet do tyego sie posuwaja ze plagiatuja a nie potrafia sami czegos nowego wymyslec,,,,to jest dla mnie kompletne dno....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiler9191



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 8

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o hip-hop to nikt od siebie nie kopiuje, caly czas powstaja nowe kawalki, z tymi przerobkami to masz racje ze duzo ich, ale tez artysci robia calkiem nowa muzyke ktorej jeszcze nie bylo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baloba15



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 51
Skąd: czerwona woda

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 11:03    Temat postu: Eric Clapton:) Odpowiedz z cytatem

Eric Clapton:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cichy



Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 13

PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia85 napisał:
...chodzi mi o to ze wspolczesnie kompletnie muzyka sie zapadla,,,nie tak dawno tez lubilam posluchac dance,,nawet hip hopu,,,teraz to sa tylko przerobki dobrych starych przebojow,,,,a nawet tego niektorzy nie wiedza, juz nawet do tyego sie posuwaja ze plagiatuja a nie potrafia sami czegos nowego wymyslec...


Skoro tak uważasz to poczytaj trochę newsów w sieci o raperze Kanye West...więcej info w sieci;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cichy



Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 13

PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiler9191 napisał:
...ale tez artysci robia calkiem nowa muzyke ktorej jeszcze nie bylo


To podaj jakiś nowy rodzaj muzyki Cool ale nie wchodząc na wikipedie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafalsky



Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 20

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka jest fajna, a ja do fajne muzyki lubię też dobrze tańczyć. Zawsze chciałam nauczyć się tańczyć tango. Widziałam ciekawe propozycje na https://k-polanski.com/kurs-tanga-argentynskiego . Mają tam wiele ciekawych kursów, może by się takie coś sprawdziło , tylko nie wiem czy tak szybko nauczę się tego tańczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wicher



Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 41

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam słuchać muzyki!
___
styl athleisure
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilamachunik



Dołączył: 14 Kwi 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy muzyce najlepiej się skupiam i działam. Słuchanie muzyki uprzyjemniło mi ostatnią podróż busem do Anglii Smile bez muzyki zanudziłabym się na śmierć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 14, 2020 12:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Wasze Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Czerwona Woda  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group