| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
junior
Dołączył: 19 Sty 2008 Posty: 11 Skąd: Czerwona Woda
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 16:52 Temat postu: Hobby |
|
|
Widzę że trzeba rozkręcić ten dział
Ludziska wypisujcie tutaj wasze hobby i zainteresowania
Ja zbieram znaczki pocztowe mam już 2 klasery które są wypełnione po brzegi.
Także jednym z Moich zainteresowań jest czytanie książek fantastycznych typu:Władca Pierścieni ale nie tylko (mam sporą kolekcje CKM'ów)
Lubie też poznawać nowych ludzi
A jakie jest Twoje hobby  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 16:52 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
sowa

Dołączył: 13 Sty 2008 Posty: 86
|
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 21:16 Temat postu: |
|
|
Ja lubię czytać o komputerach - PC Format i KŚ
No i lubię jeździć na rowerze |
|
| Powrót do góry |
|
 |
LUKI2
Dołączył: 12 Lut 2008 Posty: 5 Skąd: czerwonej wody
|
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 17:18 Temat postu: |
|
|
| Ja zbieram słoniki mam już Hmmmm hyba z dwadzieścia |
|
| Powrót do góry |
|
 |
hiczklif
Dołączył: 23 Sty 2008 Posty: 71
|
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 14:43 Temat postu: |
|
|
| ja sportuje się ;] |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kasia85
Dołączył: 20 Sty 2008 Posty: 64 Skąd: Czerwona Woda
|
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 22:45 Temat postu: |
|
|
no to czym się interesuje:
*zwierzęta egzotyczne, ;
*estetyka wczesnośredniowiecznej kultury meksykańskiej,
*filozoficzne aspekty kultury minojskiej,
*aspekty polityczno-społeczne pierwszych religii tybetańskich...
*historia - to oczywiste
*lotnictwo II wojny światowej
*działania wojenne Polskiej Marynarki Wojennej
*ogólnie historia wojskowości
*historia Islamu
*tłumaczenia tekstów starożytnych( język łaciński)
tak poza tym *literatura(pierwsze miejsce dla Stephena Kinga+wszystkie ekranizaje jego powieści,...dla odchamienia poczytać Arystotelesa albo Nitsche'go);
**muzykę oczywiście(* PINK FLOYD, *IRON MAIDEN, * GENESIS, *SCORPIONS, *THE ROLLING STONES, *KAMELOT etc.)....rozładować emocje na dobrym koncercie rockowym
*fotografia;)niestety amatorsko [/b] |
|
| Powrót do góry |
|
 |
foto

Dołączył: 21 Lut 2008 Posty: 17
|
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 15:39 Temat postu: |
|
|
Moją pasją jest fotografia.
Wkrótce przedstawię tutaj parę swoich zdjęć.
Mam nadzieje że sie spodobają. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
jarrybegood
Dołączył: 09 Cze 2011 Posty: 1 Skąd: Szczytniki
|
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 08:11 Temat postu: |
|
|
| Ciekawe czy ktoś jeszcze teraz kolekcjonuje pudełka z zapałek ? Te aktualne nie są już tak atrakcyjne jak kiedyś, ale trafiają się jeszcze ładne edycje. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
tomcio243
Dołączył: 20 Sty 2009 Posty: 37
|
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 09:24 Temat postu: |
|
|
Moim hobby jest wędkarstwo dzisiaj właśnie wybieram się na ryby ale takie dłuższe może nawet na 3 dni zobaczymy czy pogoda dopisze ;p |
|
| Powrót do góry |
|
 |
XX-man
Dołączył: 29 Maj 2013 Posty: 4
|
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 00:41 Temat postu: |
|
|
Psychologia i Koszykówka  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
GenoM
Dołączył: 29 Maj 2013 Posty: 4
|
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 09:18 Temat postu: |
|
|
Moje to sport (gram amatorsko w hokeja i w nogę) oraz programowanie (zawodowo, jak i z pasji)  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Blackjet
Dołączył: 31 Maj 2013 Posty: 4
|
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 22:42 Temat postu: |
|
|
| pływanie i bieganie |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Barbecue
Dołączył: 04 Cze 2013 Posty: 5
|
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 16:40 Temat postu: |
|
|
Moje hobby to fotografia - nie rozstaje się z aparatem nawet na krok. Zawsze znajdzie jakiś obiekt godny uwiecznienia na fotografii  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Pulatom
Dołączył: 30 Cze 2012 Posty: 18
|
Wysłany: Sro Cze 05, 2013 12:50 Temat postu: |
|
|
| Barbecue napisał: | Moje hobby to fotografia - nie rozstaje się z aparatem nawet na krok. Zawsze znajdzie jakiś obiekt godny uwiecznienia na fotografii  |
Witam kolegę fotografa  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Landoza
Dołączył: 09 Cze 2013 Posty: 5
|
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 12:07 Temat postu: |
|
|
| A ja uwielbiam grać na gitarze i śpiewać sama piszę teksty i staram się pod nie komponować ; ) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Foretti
Dołączył: 10 Cze 2013 Posty: 5
|
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 10:01 Temat postu: |
|
|
| Moim hobby są góry. Uwielbiam chodzić po pustych szlakach samotnie z plecakiem na plecach i robić sobie tourne po schroniskach smakując w każdym z nich szarlotkę. MMMM....pytach |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 10:01 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|