Forum Czerwona Woda Strona Główna Czerwona Woda
Forum o Czerwonej Wodzie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hobby
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Wasze Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
junior



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Czerwona Woda

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 16:52    Temat postu: Hobby Odpowiedz z cytatem

Widzę że trzeba rozkręcić ten dział Twisted Evil
Ludziska wypisujcie tutaj wasze hobby i zainteresowania Wink

Arrow Ja zbieram znaczki pocztowe Cool mam już 2 klasery które są wypełnione po brzegi.
Także jednym z Moich zainteresowań jest czytanie książek fantastycznych typu:Władca Pierścieni ale nie tylko (mam sporą kolekcje CKM'ów)
Lubie też poznawać nowych ludzi Wink

A jakie jest Twoje hobby Question Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 01, 2008 16:52    Temat postu:

Powrót do góry
sowa



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 86

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię czytać o komputerach - PC Format i KŚ

No i lubię jeździć na rowerze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LUKI2



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: czerwonej wody

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zbieram słoniki mam już Hmmmm hyba z dwadzieścia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
hiczklif



Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sportuje się ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kasia85



Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 64
Skąd: Czerwona Woda

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to czym się interesuje:
*zwierzęta egzotyczne, ;
*estetyka wczesnośredniowiecznej kultury meksykańskiej,
*filozoficzne aspekty kultury minojskiej,
*aspekty polityczno-społeczne pierwszych religii tybetańskich...
*historia - to oczywiste Wink
*lotnictwo II wojny światowej
*działania wojenne Polskiej Marynarki Wojennej
*ogólnie historia wojskowości
*historia Islamu
*tłumaczenia tekstów starożytnych( język łaciński)

tak poza tym *literatura(pierwsze miejsce dla Stephena Kinga+wszystkie ekranizaje jego powieści,...dla odchamienia poczytać Arystotelesa albo Nitsche'go);
**muzykę oczywiście(* PINK FLOYD, *IRON MAIDEN, * GENESIS, *SCORPIONS, *THE ROLLING STONES, *KAMELOT etc.)....rozładować emocje na dobrym koncercie rockowym Wink
*fotografia;)niestety amatorsko Sad[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foto



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 17

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pasją jest fotografia.

Wkrótce przedstawię tutaj parę swoich zdjęć.

Mam nadzieje że sie spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarrybegood



Dołączył: 09 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Szczytniki

PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy ktoś jeszcze teraz kolekcjonuje pudełka z zapałek ? Te aktualne nie są już tak atrakcyjne jak kiedyś, ale trafiają się jeszcze ładne edycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomcio243



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 37

PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby jest wędkarstwo Smile dzisiaj właśnie wybieram się na ryby ale takie dłuższe może nawet na 3 dni Very Happy zobaczymy czy pogoda dopisze ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XX-man



Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 29, 2013 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psychologia i Koszykówka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GenoM



Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje to sport (gram amatorsko w hokeja i w nogę) oraz programowanie (zawodowo, jak i z pasji) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blackjet



Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pływanie i bieganie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbecue



Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to fotografia - nie rozstaje się z aparatem nawet na krok. Zawsze znajdzie jakiś obiekt godny uwiecznienia na fotografii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pulatom



Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 18

PostWysłany: Sro Cze 05, 2013 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbecue napisał:
Moje hobby to fotografia - nie rozstaje się z aparatem nawet na krok. Zawsze znajdzie jakiś obiekt godny uwiecznienia na fotografii Smile


Witam kolegę fotografa Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Landoza



Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 5

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uwielbiam grać na gitarze i śpiewać sama piszę teksty i staram się pod nie komponować ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Foretti



Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby są góry. Uwielbiam chodzić po pustych szlakach samotnie z plecakiem na plecach i robić sobie tourne po schroniskach smakując w każdym z nich szarlotkę. MMMM....pytach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 10, 2013 10:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Czerwona Woda Strona Główna -> Wasze Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Czerwona Woda  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group